Loading...

Vestas Factory

Service Technician Wloclawek
PL, Wloclawek | Skilled Worker / Semi-Skilled Worker | Full-Time
| ID: 18035

Czy interesujesz się i masz doświadczenie w elektryce, mechanice i hydraulice? Czy jesteś zainteresowany energetyką wiatrową i chciałbyś mieć ekscytującą pracę? Jako Technik Serwisu w Vestas masz możliwość rozwoju w stale rozwijającej się organizacji oraz pracy z najnowszą technologią w dziedzinie energetyki wiatrowej.

Sprzedaż> SBU NCE> Serwis> Oddział Włocławek
Dział Serwisu odpowiada za serwis i konserwację turbin wiatrowych na terenie Polski. Dział ma otwartą i nieformalną kulturę, w której praca zespołowa i dobra komunikacja jest kluczem do naszego sukcesu. Będziesz miał okazję pracować w ekscytującej branży i w zespole zmotywowanych pracowników.
Serwisant będzie odpowiedzialny za turbiny na terenie Włocławka (parki wiatrowe: Radziejów, Dobrzyń, Miksztal, Kutno, Płock, Płońsk i inne)

Obowiązki:
Jako technik serwisowy będziesz musiał rozwinąć kompleksową wiedzę na temat naszych turbin wiatrowych, aby umożliwić Ci wykonywanie codziennej konserwacji i innych zadań związanych z serwisem w terenie. Będziesz odpowiedzialny za:

  • Operacje elektryczne i mechaniczne - obejmujące również czynności instalacyjne, korzystanie z naszych systemów, takich jak monitorowanie stanu / zdalne sterowanie, tworzenie kolejnych zleceń. Będziesz pracować z wysokim napięciem.
  • Pracując zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska, przy jednoczesnym zapewnieniu, że cele usługowe są spełnione, będziesz częścią zespołu techników pracujących w całym regionie.
  • Inne obowiązki będą polegały na przeprowadzaniu okresowych przeglądów serwisowych zgodnie ze specyfikacjami Vestas wraz z wymianą komponentów (zarówno elektrycznych, mechanicznych, jak i hydraulicznych) oraz rozwiązywaniem problemów w systemach.

Kwalifikacje

  • Doświadczenie lub stopień naukowy w dziedzinie elektryczności lub mechaniki. Jesteśmy także otwarci na kandydatów, którzy niedawno ukończli szkoły techniczne i chętnie rozwiną swoje umiejętności w tych obszarach.
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Kompetencje:

  • Gotowość do podróżowania po kraju i za granicą
  • Możliwość pracy na wysokości, świadomość bezpieczeństwa
  • Otwarte i przyjazne nastawienie do kolegów z zespołu i innych osób

Oferujemy:
Oferujemy ekscytującą pracę, profesjonalne środowisko nauki i możliwości rozwoju kariery u globalnego producenta turbin wiatrowych. W Vestas będziesz miał okazję pracować z najnowszymi technologiami w obszarze energetyki wiatrowej.

Staniesz się częścią wysoce profesjonalnego środowiska w stale rozwijającej się branży. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

About Vestas
Vestas is proud to be the energy industry’s global partner on sustainable energy solutions. We design, manufacture, install, and service wind turbines across the globe, and we have installed more wind power than anyone else.

Vestas strives to be the most inclusive workplace in the sustainable energy industry and ensure equal opportunities for everyone regardless of the social identity. We are stronger as a company not despite our differences, but because of them, both professionally and personally. Beyond a diverse workforce, we want to ensure that all of our employees are included and actively contributing to Vestas’ success and innovation. Only then can we become the global leader in sustainable energy solutions and ensure sustainability in everything we do.

At Vestas, we offer global opportunities for people with growth mindsets and the desire to make a shared and positive impact. We work in the true spirit of our corporate values: accountability, simplicity, collaboration, and passion. We expect everyone to live up to these in their day to day work – no matter what you do and where you are in the organisation.

Learn more about Vestas at www.vestas.com and follow us on our social media channels.