Warehouse Team Lead

Requisition ID:  48842
Location(s):

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie, PL

Work experience:  Team Leader
Type of position:  Full-Time
Job Family:  Supply Chain and Logistics

Vestas Factory

Chcesz być cześcią nowoczesnej duńskiej fabryki firmy Vestas? Fabryka powstaje, zgodnie ze wszystkimi standardami organizacji oraz jest światowym liderem energetyki wiatrowej i rekordzistą pod względem produkcji zielonej energii. Zakład Vestas Assembly – centrum montażu gondoli oraz piasty dla flagowej turbiny wiatrowej V236-15.0-MW

Manufacturing and Global Procurement > COO NCE > Logistics Coordinators

Vestas jest globalnym partnerem branży energetycznej w zakresie zrównoważonych rozwiązań. Specjalizujemy się w produkcji, instalacji i serwisowaniu turbin wiatrowych na całym świecie, zarówno na lądzie, jak i na morzu. Obecnie poszukujemy Lidera Magazynu w obszarze przyjmowania towarów. Szukamy kogoś, kto sprawnie buduje relacje z zespołemi potrafi budować duch oparty na motywacji i dążeniu do celu. Na początku będziesz pracować w grafiku od 08:00 do 16:00, póżniej grafik zostanie rozbudowany o zmiany

Obowiązki

  • Umiejętność motywowania zespołu oraz wyznaczania i egzekwowania założonych celów, rozwiązywania problemów
  • Oczekujemy, że będziesz promować wysoką kulturę bezpieczeństwa
  • Komunikatywność, zdolność budowania dobrych relacji w zespole
  • Zapewnienie sprawnego oraz terminowego przepływu materiałów
  • Kontrola poprawności stanów magazynowych, weryfikacja oraz wyjaśnianie ewentualnych niezgodności
  • Przeprowadzanie regularnych kontroli stanu magazynu

Wymagania

  • Około 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - najlepiej w dużej firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w pracy z systemem magazynowym SAP oraz pakietu MS Office
  • Znajomość narzędzi Lean, 5S, Six-Sigma
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz język polski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Umiejętności

  • Umiejętność organizacji, planowania i wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność przekazywania zadań do wykonania
  • Samodzielność, niezależność w wykonywaniu obowiązków, przywiązywanie dużej uwagi do terminowości i jakości
  • Otwartość i tworzenie pozytywnej atmosfery pracy

Oferujemy
W związku z ciągłym rozwojem branży energetyki wiatrowej w Polsce jak i naszej firmy poszukujemy pracowników na stałe. Oferujemy stabilną pracę z wieloma możliwościami rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku z globalnym partnerem branży energetycznej w zakresie zrównoważonych rozwiązań energetycznych. Cenimy inicjatywę, odpowiedzialność i właściwą równowagę między kreatywnością, a jakością rozwiązań. Staniesz się częścią wysoce profesjonalnego środowiska z innowacyjnymi rozwiązaniami

Dodatkowe informacje

Miejsce wykonywania pracy: Szczecin, Brdowska 5
Dni podróży: powyżej 42 dni podczas pierwszego roku zatrudnienia, głównie Dania

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat pracy, skontaktuj się z kierownikiem ds. logistyki Lisą Grønbæk pod numerem +45 22 57 80 74

Termin złożenia aplikacji: 31 sierpnia 2024. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia ogłoszenia o pracę przed tą datą, jeśli odpowiedni kandydat zostanie zidentyfikowany wcześniej
Data rozpoczęcia: 1 września 2024 albo przed/po po obopólnym uzgodnieniu

BEWARE – RECRUITMENT FRAUD
It has come to our attention that there are a number of fraudulent emails from people pretending to work for Vestas. Read more via this link, www.vestas.com/en/careers/job-openings

About Vestas
Vestas is the energy industry’s global partner on sustainable energy solutions. We are specialised in designing, manufacturing, installing, and servicing wind turbines, both onshore and offshore.
Across the globe, we have installed more wind power than anyone else. We consider ourselves pioneers within the industry, as we continuously aim to design new solutions and technologies to create a more sustainable future for all of us. With more than 173 GW of wind power installed worldwide and 40+ years of experience in wind energy, we have an unmatched track record demonstrating our expertise within the field.
With 29,000 employees globally, we are a diverse team united by a common goal: to power the solution – today, tomorrow, and far into the future.
Vestas promotes a diverse workforce which embraces all social identities and is free of any discrimination. We commit to create and sustain an environment that acknowledges and harvests different experiences, skills, and perspectives. We also aim to give everyone equal access to opportunity.
To learn more about our company and life at Vestas, we invite you to visit our website at www.vestas.com and follow us on our social media channels. We also encourage you to join our Talent Universe to receive notifications on new and relevant postings.