Student Worker Engineering

Requisition ID:  50938
Location(s):

Szczecin, PM, PL

Work experience:  Student / Trainee / Apprentice
Type of position:  Part-Time
Job Family:  Administration, Facilities & Secretarial

Vestas Factory

Czy jesteś studentem/studentką oraz interesujesz się tematem energii odnawialnej?
W Vestas masz możliwość rozwoju w stale rozwijającej się organizacji oraz pracy z najnowszą technologią w dziedzinie energetyki wiatrowej.

Region NCE > SBU NCE Service > NCE Blades Engineering
Vestas poszukuje obecnie osoby na stanowisko praktykanta/tki, aby wesprzeć zespół Blade Engineering and Support (Dział inżynieryjny turbin łopat wiatrowych) w Europie Północnej i Środkowej (NCE).
Blade Engineering and Support NCE jest odpowiedzialny za wsparcie regionów serwisowych oraz budowlanych wiedzą techniczną w celu zapewnienia poprawności instalacji i utrzymania łopat turbin wiatrowych w regionie.
Zespół Blade Engineering and Support składa się z 15 wysoce doświadczonych i zaangażowanych pracowników zlokalizowanych w kilku lokalizacjach w Europie: Polska, Niemcy, Dania, Szwecja Hiszpania oraz Rumunia.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w ewaluacji raportów z inspekcji łopat turbin wiatrowych
  • Wsparcie w administracyjnej pracy inżynierów
  • Wsparcie w zadaniach realizowanych w ramach zespołu Blade Engineering and Support
  • Wsparcie w analizie przyczyn uszkodzeń łopat turbin wiatrowych (RCA)
  • Wsparcie w codziennych zadaniach inżynierskich

Kwalifikacje

  • Student/ka kierunków: Inżynierii Przemysłowej i Morskich Elektrowni Wiatrowych
  • Mechanicznego, Mechatronicznego lub Materiałoznastwa
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie w aplikacjach Microsoft Office
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim w środowisku biznesowym

Kompetencje

  • Podstawowa wiedza w dziedzinie materiałoznawstwa- mile widziana podstawowa wiedza z zakresu materiałów kompozytowych
  • Umiejętności techniczne i analityczne w zakresie analizy przyczyn uszkodzeń i awarii oraz dociekliwość przy rozwiązywaniu problemów
  • Zorganizowana/y, samodzielna/y, odpowiedzialna/y
  • Wysoce zmotywowana/y i ukierunkowana/y na wypełnienie postawionych zadań
  • Osoba komunikatywna i chętna do współpracy i do nauki

Oferujemy
Oferujemy wygodną pracę w niepełnym wymiarze godzin z doskonałymi możliwościami rozwoju zawodowego i osobistego w inspirującym i międzynarodowym środowisku u światowego lidera energii wiatrowej. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz wypełnienia praktycznej części studiów. W ramach płatnej praktyki zapewniamy odpowiednie wynagrodzenie oraz szanse na rozwój wewnątrz organizacji.
Cenimy inicjatywę, odpowiedzialność i właściwą równowagę między kreatywnością a jakością we wszystkich rozwiązaniach. Staniesz się częścią wysoce profesjonalnego środowiska z dużym doświadczeniem technicznym.
Zapewniamy niezbędny sprzet IT do wykonania pracy: komputer, telefon oraz sprzęt BHP.

Dodatkowe Informacje
Lokalizacja: Szczecin, Polska.

Oferta obejmuje pracę w wymiarze 30h tygodniowo- 3/4 etatu.
Praca w charakterze hybrydowym.
Prosimy o składanie aplikacji nie później niż 16.05.2024.

BEWARE – RECRUITMENT FRAUD
It has come to our attention that there are a number of fraudulent emails from people pretending to work for Vestas. Read more via this link, https://www.vestas.com/en/careers/our-recruitment-process

DEIB Statement
At Vestas, we recognize the value of diversity, equity, and inclusion in driving innovation and success. We strongly encourage individuals from all backgrounds to apply, particularly those who may hesitate due to their identity or feel they do not meet every criterion. As our CEO states, "Expertise and talent come in many forms, and a diverse workforce enhances our ability to think differently and solve the complex challenges of our industry". Your unique perspective is what will help us powering the solution for a sustainable, green energy future.

About Vestas
Vestas is the energy industry’s global partner on sustainable energy solutions. We are specialised in designing, manufacturing, installing, and servicing wind turbines, both onshore and offshore.
Across the globe, we have installed more wind power than anyone else. We consider ourselves pioneers within the industry, as we continuously aim to design new solutions and technologies to create a more sustainable future for all of us. With more than 173 GW of wind power installed worldwide and 40+ years of experience in wind energy, we have an unmatched track record demonstrating our expertise within the field.
With 29,000 employees globally, we are a diverse team united by a common goal: to power the solution – today, tomorrow, and far into the future.
Vestas promotes a diverse workforce which embraces all social identities and is free of any discrimination. We commit to create and sustain an environment that acknowledges and harvests different experiences, skills, and perspectives. We also aim to give everyone equal access to opportunity.
To learn more about our company and life at Vestas, we invite you to visit our website at www.vestas.com and follow us on our social media channels. We also encourage you to join our Talent Universe to receive notifications on new and relevant postings.