Lean Partner

Requisition ID:  44759
Location(s):

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie, PL

Work experience:  Specialist
Type of position:  Full-Time
Job Family:  Quality, Health, Safety and Environment

Vestas Factory

Czy motywowałoby Cię rozwijanie swojej kariery w prawdziwie globalnej i innowacyjnej organizacji, w której Ty wyznaczasz granice swojego rozwoju? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, mamy dla Ciebie eksluzywną szansę w Vestas.

Manufacturing and Global Procurement (1002) > COO NCE (10000159) > PEX Stettin (40939523)
W naszej fabryce montażowej w Szczecinie jako Lean Partner będziesz odgrywać kluczową rolę operacyjną, zarówno jak i strategiczną. Punktem wyjścia dla Twojej roli jest utrzymanie wysokiego poziomu produktywności procesu operacyjnego. Jako część zespołu zarządzającego we współpracy z wybitnymi Managerami będziesz rozwijać kulturę, myślenie i wiedzę Lean poprzez działania z zakresu ciągłego doskonalenia procesu. Będziesz właścicilem długoterminowej strategii w całej fabryce.

Obowiązki
Poszukujemy ambitną, nastawioną na działanie i współpracę osóbę, która jest otwarta nowe wyzwania:

  • Wdrażanie narzędzi z obszaru Global Manufacturing System (GMS) takich jak Lean, Kaizen, 5S itp. Zapewnienie ich skutecznego wdrożenia oraz monitorowanie postępów
  • Tworzenie kultury ciągłego doskonalenia poprzez: coaching, prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników
  • Analiza i mapowanie istniejących procesów w celu identyfikacji usprawnień oraz działania prewencyjne
  • Będziesz uczestnikiem w projektach dotyczących wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w obszarze produkcji
  • Współpraca z innymi działami w zakresie wdrażanych narzędzi

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane związane z inżynierią produkcji lub pokrewnymi dziedzinami
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi oraz znasz narzędzia i metodologię z obszaru Global Manufacturing System (GMS) takich jak Lean Manufacturing, Kaizen, 5S itp. Wraz z tym posiadasz doświadczenie w ich praktycznym zastosowaniu
  • Doświadczenie w tworzeniu harmonogramów produkcji i budżetów projektu
  • Promowanie w organizacji filozofii, wartości, kultury i metodologii Lean
  • Inicjowanie i zarządzanie projektami w zakresie Lean
  • Znasz język angielski oraz język polski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Umiejętności

  • Umiejętność przekazywania informacji różnym grupom osób
  • Wysokie umiejętności interpersonalne/komunikacyjne
  • Jesteś proaktywny – nie tylko rozwiązujesz zadanie, które otrzymujesz, ale zawsze myślisz z wyprzedzeniem
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania na podstawie przeprowadzonych analiz
  • Wysoki poziom niezależności, samodzielności i niezawodności w pracy
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy
W związku z ciągłym rozwojem branży energetyki wiatrowej w Polsce jak i naszej firmy poszukujemy na stałe pracowników. Oferujemy stabilną pracę z wieloma możliwościami rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku z globalnym partnerem branży energetycznej w zakresie zrównoważonych rozwiązań energetycznych. Cenimy inicjatywę, odpowiedzialność i właściwą równowagę między kreatywnością, a jakością rozwiązań. Staniesz się częścią wysoce profesjonalnego środowiska z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Dodatkowe informacje

Miejsce wykonywania pracy: Szczecin, Brdowska 5
Dni podróży: do 30 dni podróży po Europie
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat pracy, skontaktuj się z Head of Operations Martin Bjerregaard pod numerem +4561287852.

Termin złożenia aplikacji: 1 września 2024. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia ogłoszenia o pracę przed tą datą, jeśli odpowiedni kandydat zostanie zidentyfikowany wcześniej
Data rozpoczęcia: 1 października 2024 albo przed/po po obopólnym uzgodnieniu.

About Vestas
Vestas is the energy industry’s global partner on sustainable energy solutions. We are specialised in designing, manufacturing, installing, and servicing wind turbines, both onshore and offshore.
Across the globe, we have installed more wind power than anyone else. We consider ourselves pioneers within the industry, as we continuously aim to design new solutions and technologies to create a more sustainable future for all of us. With more than 145 GW of wind power installed worldwide and 40+ years of experience in wind energy, we have an unmatched track record demonstrating our expertise within the field.
With 29,000 employees globally, we are a diverse team united by a common goal: to power the solution – today, tomorrow, and far into the future.
Vestas promotes a diverse workforce which embraces all social identities and is free of any discrimination. We commit to create and sustain an environment that acknowledges and harvests different experiences, skills, and perspectives. We also aim to give everyone equal access to opportunity.
To learn more about our company and life at Vestas, we invite you to visit our website at www.vestas.com and follow us on our social media channels. We also encourage you to join our Talent Universe to receive notifications on new and relevant postings.