Production Team Lead

Requisition ID:  48843
Location(s):

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie, PL

Work experience:  Team Leader
Type of position:  Full-Time
Job Family:  Production

Vestas Factory

Chcesz być cześcią nowoczesnej duńskiej fabryki firmy Vestas? Która powstaje, zgodnie ze wszystkimi standardami organizacji oraz jest światowym liderem energetyki wiatrowej i rekordzistą pod względem produkcji zielonej energii. Zakład Vestas Assembly – centrum montażu gondoli oraz piasty dla flagowej turbiny wiatrowej V236-15.0-MW.

Manufacturing and Global Procurement > COO NCE > Front & Hub (Day)

Vestas jest wiodącym producentem w dziedzinie technologii wiatrowej, a w Szczecinie rozwijamy naszą fabrykę, aby zapewnić lepszą przyszłość dla Ziemi. Dlatego obecnie poszukujemy Lidera Produkcji, który zasili naszą organizację. Czy chcesz pomóc w zapewnieniu, że zmiany dla naszych pracowników są wdrażane tak bezpiecznie, jak jest to możliwe? Będziesz kierować 25-35 wykwalifikowanymi pracownikami produkcyjnymi i razem będziecie odpowiedzialni za część produkcji. Planujemy się mocno i szybko rozrastać, dlatego będziesz zaangażowany w zadania związane z rekrutacją, wdrażaniem, szkoleniami i tym podobne. Będziesz częścią solidnego i profesjonalnego zespołu, który naprawdę cieszy się wspólną pracą.

Obowiązki

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników
  • Budowanie zaangażowania i dbanie o rozwój podległych pracowników
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracowników oraz jakość wyrobu

Wymagania

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość filozofii Lean będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Komunikatywna znajomomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Gotowność do pracy w systemie zmianowym

Umiejętności

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysoka świadomość wymogów bezpieczeństwa i jakości pracy
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i komunikacyjne

Oferujemy

Miejsce pracy skupiające się na pracownikach, ich bezpieczeństwie i posiadaniu przez nich narzędzi do jakościowego wyjkonywania pracy. Mamy skandynawską kulturę pracy, w której naszymi wartościami są współpraca, odpowiedzialność, pasja, prostota. Wszyscy jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do bardziej ekologicznej przyszłości i naszą zaletą jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
Będziesz pracować w otwartym i innowacyjnym środowisku z doświadczonymi i wykwalifikowanymi pracownikami, którzy w razie potrzeby są gotowi do pomocy. Jeśli zostaniesz częścią Vestas, będziesz miał możliwość rozwoju swojej kariery w globalnej firmie i prężnie rozwijającej się branży.

Dodatkowe informacje

Miejsce wykonywania pracy: Szczecin, Brdowska 5
Dni podróży: powyżej 30 dni podczas pierwszego roku zatrudnienia, głównie Dania
Termin złożenia aplikacji: 31 lipca 2024
Data rozpoczęcia: 1 sierpnia 2024 albo przed/po po obopólnym uzgodnieniu

BEWARE – RECRUITMENT FRAUD
It has come to our attention that there are a number of fraudulent emails from people pretending to work for Vestas. Read more via this link, www.vestas.com/en/careers/job-openings

About Vestas
Vestas is the energy industry’s global partner on sustainable energy solutions. We are specialised in designing, manufacturing, installing, and servicing wind turbines, both onshore and offshore.
Across the globe, we have installed more wind power than anyone else. We consider ourselves pioneers within the industry, as we continuously aim to design new solutions and technologies to create a more sustainable future for all of us. With more than 173 GW of wind power installed worldwide and 40+ years of experience in wind energy, we have an unmatched track record demonstrating our expertise within the field.
With 29,000 employees globally, we are a diverse team united by a common goal: to power the solution – today, tomorrow, and far into the future.
Vestas promotes a diverse workforce which embraces all social identities and is free of any discrimination. We commit to create and sustain an environment that acknowledges and harvests different experiences, skills, and perspectives. We also aim to give everyone equal access to opportunity.
To learn more about our company and life at Vestas, we invite you to visit our website at www.vestas.com and follow us on our social media channels. We also encourage you to join our Talent Universe to receive notifications on new and relevant postings.